اگر در خارج از کشور درآمد دارید، ممکن است بخواهید برای اقوام خود در ایران پول بفرستید یا از خارج از کشور بابت هزینه کار دریافت کنید.

راه حلی که به شما پیشنهاد می کنیم ساده است. شما مبلغ را به صورت ارزی به حساب های ما واریز می کنید و معادل ریالی آن را در حساب خود در ایران دریافت می کنید.

سوالات عمومی

من خارج از کشور زندگی می کنم. چگونه می توانم به ایران پول بفرستم؟

پاسخ: بستگی به کشور محل اقامت شما دارد. می توانید از طریق اینترنت بانک خود، با مراجعه به شعبه بانک یا از طریق پرداخت آسان پول ارسال کنید.

چگونه می توانم از نرخ ارز و کارمزد اطلاعات پرداخت مطلع شوم؟

پاسخ: می توانید در هر زمان و قبل از ثبت درخواست ارسال ارز در سایت دانش پرداخت، از طریق ماشین حساب آنلاین نرخ انتقال وجه از نرخ ارز و مبلغ نهایی ریال مطلع شوید.

آیا برای دریافت اطلاعات حساب و اطلاع از مدت زمان انتقال ارز نیاز به تماس با پشتیبانی دارید؟

پاسخ: خیر، تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در هر مرحله به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و هر انتقال قبل از انجام ابتدا توسط اپراتور اطلاعات پرداخت تایید می شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، قبل از تایید در هر مرحله به شما اطلاع داده خواهد شد.

چگونه می توانم از اروپا به ایران پول بفرستم؟

پاسخ: ارسال پول از اروپا به ایران به راحتی از طریق پرداخت آسان امکان پذیر است. امن ترین و سریع ترین راه استفاده از سیستم SEPA یا انتقال پول در اتحادیه اروپا است. برای ارسال پول از اروپا فقط کافی است حواله را به شماره IBAN که در مرحله سوم در اختیار شما قرار می دهیم ارسال کنید.

ارسال پول از اروپا به ایران چقدر طول می کشد؟

پاسخ: این زمان از یک ساعت تا دو روز کاری متغیر است. زمان انتقال بستگی به بانک فرستنده دارد که ممکن است تا دو روز کاری طول بکشد. انتقال پول در اروپا معمولاً در همان روز ارسال به حساب اطلاعات پرداخت اروپا واریز می شود.

اگر نتوانیم از حساب بانکی خود برای ارسال پول از اروپا یا آمریکا به ایران استفاده کنیم، آیا راه دیگری برای انتقال پول وجود دارد؟
پاسخ: بله، اگر نمی توانید یا نمی خواهید از حساب خود برای ارسال پول به ایران استفاده کنید، با پشتیبانی پرداخت دانش تماس بگیرید تا بتوانیم یک مسیر جایگزین برای شما ارائه دهیم.

انتقال پول از بانک من کند است. آیا راهی برای ارسال آنی پول به ایران وجود دارد؟

پاسخ: بله. اگر زمان انتقال برای شما در اولویت است، با پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما در حال معرفی روش های بانکی جدیدی هستیم که امکان انتقال فوری را فراهم می کند.

چگونه می توانم از کانادا به ایران پول بفرستم؟

پاسخ: ارسال پول از کانادا و آمریکا به ایران بسیار آسان است. برای ارسال پول از کانادا به ایران کافی است در مرحله سوم مبلغ را به حساب ما در کانادا به صورت الکترونیکی انتقال دهید.

مدت زمان ارسال پول از کانادا به ایران چقدر است؟

پاسخ: ارسال وجه از کانادا به ایران از طریق حواله یا حواله بانکی 1 روز طول می کشد.

چگونه می توانم از آمریکا به ایران پول بفرستم؟

پاسخ: ارسال پول از آمریکا به ایران به راحتی از طریق پرداخت آسان امکان پذیر است. این امن ترین و سریع ترین روش انتقال بانکی است. برای ارسال پول از آمریکا کافیست در مرحله سوم مبلغ را به شماره حسابی در آمریکا واریز کنید.

ارسال پول از آمریکا به ایران چقدر طول می کشد؟

پاسخ: بین یک تا دو روز کاری متغیر است. زمان انتقال بستگی به بانک فرستنده دارد که ممکن است تا دو روز کاری طول بکشد. حواله های داخل ایالات متحده معمولاً ظرف یک تا دو روز به حساب اطلاعات پرداخت ایالات متحده واریز می شود.

آیا می توانم از کشورهای دیگر به ایران پول بفرستم؟

بله امکان ارسال دلار و یورو یا سایر ارزها از کشورهای دیگر وجود دارد. در صورت تمایل به استفاده از سیستم بانکی می توانید پول خود را از طریق سوئیفت تبدیل و ارسال کنید.

چه روشی را برای ارسال پول به ایران پیشنهاد می کنید؟

ما یک روش را توصیه می کنیم

از طریق سایت پرداخت آسان می توانید روزانه تا 5000 یورو یا دلار به ایران ارسال کنید. سقف ارسال با پی پال از طریق سایت پرداخت آسان 1000 دلار یا یورو در روز می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)