ووچر پرفکت مانی مزایا و کاربردهای زیادی دارد. استفاده راحت و امنیت بالا در پرداخت های آنلاین از جمله مزایای ووچر پرفکت مانی است.
ووچر پرفکت مانی یکی از کارت های شارژی است که دیجیتالی بوده و در اکثر سایت های اینترنتی پذیرفته شده است. اعتبار در ووچر پرفکت مانی به دلار یا چند یورو است. شما می توانید این کارت ها را به صورت آنلاین و خودکار خریداری و استفاده کنید.

بسیاری از کسانی که می خواهند ارز را در سراسر جهان انتقال دهند یا پرداخت های آنلاین خود را به راحتی انجام دهند، واچر پرفکت مانی انتخاب مناسبی است که می توانند داشته باشند.

برخلاف بسیاری از سیستم های مالی ایران، این سیستم مالی تحریمی نیست و به همین دلیل می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. محبوبیت این کارت در بین کشورهایی که تحریم های زیادی دارند بسیار بالاست.

به طور کلی، شما می توانید از ووچر پرفکت مانی مانند بسیاری از کارت های هدیه یا کارت های شارژ استفاده کنید، فقط باید بدانید که این کارت فیزیکی نیست. با وارد کردن کدهای روی این کارت، خدمات و کالاهای مورد نیاز خود را از سایت های خارجی دریافت خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید که امکان بارگیری این کارت ها با ووچر وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید از کارت واچر در خریدهای آنلاین خود استفاده کنید، باید از سایت های صرافی از جمله پرداخت آسان سر بزنید و می توانید کدهایی را که برای خرید کالا و خدمات دریافت می کنید وارد کنید. هر کارت ووچر پرفکت مانی دارای یک شماره 10 رقمی و کد فعال سازی شماست که باید 16 رقمی باشد. برای خرید خدمات و کالاهای مورد نیاز خود فقط باید این کد 16 رقمی و 10 رقمی را داشته باشید.

چگونه ووچر پرفکت مانی بخرم؟

یکی از ساده ترین و راحت ترین راه ها برای خرید کوپن پرفکت مانی این است که به سایت های ایرانی بروید و خرید خود را انجام دهید.

در واقع با یک جستجوی ساده در گوگل به راحتی می توانید آنها را پیدا کنید. مبلغی که برای خرید این کارت ها باید بپردازید بسیار متنوع است و از یک دلار تا چند دلار متغیر است.

مراقب باشید صرافی ای که برای خرید ووچر های پرفکت مانی انتخاب می کنید باید معتبر باشد.

پس از انجام مراحل احراز هویت در صرافی مورد نظر خود، باید مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و آن مبلغ را با کارت بانکی خود پرداخت کنید.

پس از انجام این مراحل، می توانید فورا ووچری را که می خواهید استفاده کنید، دریافت کنید.

یکی از نکاتی که در استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار مهم است و باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید این است که در صورتی که وب سایت مورد نظر شما از خدمات این کارت پشتیبانی می کند می توانید از آن استفاده کنید.

استفاده از این کارت بسیار شبیه به استفاده از کارت هدیه است.

در واقع با دریافت گیفت کارت می توانید با مبلغ تعیین شده خرید خود را انجام دهید و پس از اتمام مبلغ کد را دور بریزید.

اگر خریدهای زیادی دارید و مبالغ پرداختی آنها نیز بالا است، برای خرید ووچر پرفکت مانی باید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید.

ووچر پرفکت مانی چه کاربردهایی دارد؟

تصور کنید می خواهید از یک وب سایت کالا یا خدماتی بخرید، اما قطعا نمی خواهید از پرفکت مانی برای یک خرید ساده استفاده کنید.

در این موارد استفاده از ووچر پرفکت مانی بهترین انتخابی است که می توانید برای خرید خود داشته باشید.

یکی از مهمترین مزایا و کاربردهای کد ووچر این است که دیگر نیازی به همراه داشتن پول نقد ندارید.

در این صورت با استفاده از این سرویس می توانید پول مورد نیاز خود را در هر زمان از هر صرافی که در دنیا وجود دارد دریافت کنید.

در حال حاضر بیش از 200 صرافی وجود دارد که از خدمات ووچر پرفکت مانی پشتیبانی می کنند و می توانید کد خود را از این صرافی ها خریداری کنید.

با وارد کردن کد کوپن می توانید هر مقدار که می خواهید به سراسر جهان انتقال دهید. انتقال پول با این روش بسیار امن است و به همین دلیل روز به روز بر محبوبیت آن در بین مردم افزوده می شود.

برخی افراد فکر می کنند که ووچر پرفکت مانی نیاز به هزینه دارد، اما در واقع باید بدانید که دریافت آن رایگان است.

مزایای ووچر پرفکت مانی

کوپن پرفکت مانی مزایای زیادی دارد و افرادی که از کد کوپن استفاده می کنند مشتاق مزایای آن هستند که عبارتند از:

1. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ووچر های پرفکت مانی این است که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید، در واقع به دلیل سهولت استفاده، هرکسی می تواند از کد ووچر استفاده کند.

2. در استفاده از این کد تاخیری وجود ندارد و پرداخت های شما با کمترین سرعت انجام می شود. با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز بلافاصله اعتبار به حساب شما اضافه می شود و می توانید کالا و خدمات خود را با این کارت خریداری کنید.

3. امنیت در پرداخت های اینترنتی برای بسیاری از افراد بسیار مهم است و آن ها در این زمینه اقدام می کنند

می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. با این روش پرداخت هیچ فاکتور مخربی وجود ندارد و بنابراین انتقال مستقیم انجام می شود و امنیت پول شما را تضمین می کند.

4. مزیت دیگر ووچر های پرفکت مانی این است که تاریخ انقضا ندارند و عملا نامحدود هستند. هر زمان که بخواهید می توانید وجوه خود را برداشت کنید و مطمئن باشید که کارت شما تاریخ انقضا ندارد.

5. از آنجایی که کارمزد استفاده از کد واچر بسیار کم است، برای افرادی که پرداخت ارزی منظمی دارند، یکی از بهترین گزینه ها می باشد. افرادی که تمایلی به پرداخت هزینه های زیادی ندارند، بدون شک واچر کد بهترین ابزار انتقال ارز برای آنهاست.

ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت پرداخت عمل می کند و در اکثر سایت ها قابل استفاده است. این کارت الکترونیکی کاربردها و مزایای مختلفی برای کاربران به خصوص برای ایرانیان دارد. افرادی که از ووچر پرفکت مانی استفاده می کنند می توانند از مزایای آن برای پرداخت های بین المللی خود استفاده کنند.

Rate this post

2 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *